Makina Te Perdorura Me Nafte 4x4

0 Nafte Kamio Automatike A/C, Radio me CD. Per nje makine fiat Fiorino ose. ÇMIME SHUMICE&PAKICE Nr kontakti për ç'do informacion:Bushi 0698900312 Postuar më 10 Nëntor 2017 by Pjes kembimi te perdorura AUTO 4. Sh*t ose blej. 000 Euro — I Diskutueshëm : Viti i Prodhimit: 2006: Kilometrazhi: 133000 km: Sa harxhon për 100 km. Telefon: +355 69 760 3338 +355 69 760 3339 +355 44 511 511. Shume mundesi, vetem nje zgjidhje! English | Shqip. 🚘Mercedes Benz E 220 Diezel Viti 2017 â Makina me Dogane â â Cmimi 33. Pjese kembimi Te perdorura per te gjitha llojet e automjeteve, orari 08:00 me 17:00, Diela Pushim! Fier Dje, 12:28. 4 nafte e vitit. Makina ne shitje | Mercedes ne shitje | Audi ne shitje | makina te perdorura | makina te perdorura ne shitje | Merrjep makina. 4 nafte , kambio automatike , 4x4, viti prodhimit 2006, 4+1 vende, sallon lekure, klima, kompiuter bordi, mbyllje. makina ka 217 mije kilometra origjinale. Okazion: Jeep cherokee automat nafte 4x4 me targa sendilet marshin me ngroje dhe elektrike xhama te zi origjinale makina esht me targa te gjitha dokumentat. Pa dyshimin më të vogë; ,pronarët e parë meritojnë sasinë më të madhe të lëvdatave për ndihmesën e dhënë në shpalljen e teknologjisë së re. Kambio manuale. Njoftimet dhe ofertat më të mira për automjete dhe makina ne shitje. 2001 Mercedez-Benz C-Class Shes kete makin sapo e sjell nga Italia. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Makina 4x4 ne shitje ne shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes makina te lira merrjep vetura ne kosove golf 5 makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje te lira makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina gazeta audi. 000 Lek behet 33. 234 Likes, 0 Comments - Shitje / Blerje - Makina (@shes_blej_merrjep) on Instagram: "Audi A4 Quattro - 2. Depozita e garancise varet nga lloji i automjetit dhe fillon nga € 100. 263 tn gillar. 52, Kamëz, Tiranë, Shqipëri. Faqja 1171. Makina ne shitje dhe oferta me makina te lira makina te lira ne shitje shqiperi makina ne shitje tirane 2020 makina ne shitje te lira me letra makina te lira ne shitje durres makine ne shitje okazion makina ne shitje durres polo ne tirane ne shitje makina ne shitje shijak mundesi nderrimi me apartament biciklet elektrike kamiocin mercedes benz sprinder korce makina. , Njoftime, Makina, Tjeter, Dacia. Ju sjellim me kënaqësi sot modelin: OPEL MERIVA 1. lojra me makina me gara. Vetura dhe Jeep ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Makina 1 deri në 1 nga Jeep Cherokee 2. Të gjitha Makina Vetura Nissan. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Shitje makina te perdorura. It is hosted in and using IP address 79. 4x4 te perdorura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani shes blej makina merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina okazion makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje tirane. Miresevini ne Autostop Albania. 000 km origjinale me liber sherbimesh , serviset e kryera tek nissan ️ disqe dhe goma pothuajse te reja ️ opsionet : abs-esp , cd - navigator - bluetooth - aux , kamera parkingu - tavan panoramik xhami - pasqyra elektrike me. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-4x4 te perdorura. Foristrada Mitsubishi L200 4x4 , Makina eshte me timon ne krah te djathte dhe eshte ne gjendje te mire pune. 9 nafte 150 Mondeo viti 2004- 1. Publikoni ketu. Hyundai dhe strategjia “e ndryshme” e zhvillimit. Vetura me qera Jeep me 4x4 në Kaçanik më të shtrenjtat Rendit sipas Më të fundit Më të lirat Më të shtrenjtat. +355 69 760 3338. Gjon Shtjefni > ‎Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi Shitet Golf 5, viti 2006, e sapoardhur, ne gjendje shume te mire, kamio manuale, karburanti nafte, dogana e paguar. 953 Me gusta · 377 personas están hablando de esto. ABC Mobile. Per shumellojshmerine e makinave mendojme ne. com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni. I skaduar 22 Dhjetor 2019, Tiranë. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-shiten benz 207 fugona. [01/11/20] Motorrat si me poshte: Shenik viti 2000- 1. Makina dhe Vendbanime NE Shitje. 000Lek Telefono tani 0693444225. 003 · 132 μιλούν γι' αυτή τη Σελίδα. Garancia mund te lihet me: - Cash + Pasaporte ose, - Karte Krediti / Debiti Vetem Pasaporta sherben si garanci ne rastet kur klientet nuk kane karte krediti/debiti. Mazda CX-7 2. Makinat jane ne gjendje shume komode udhetimi dhe ofrohen me çmime konkurruese ne treg. Miresevini ne Autostop Albania. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tiranë, Albania. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Per te marre automjete me qera, cdo klient duhet te lere garanci deri ne momentin e kthimit te automjetit. Foristrada Mitsubishi L200 4x4 , Makina eshte me timon ne krah te djathte dhe eshte ne gjendje te mire pune. Te gjitha serviset e kryera me fatura rreth 2700 Euro. BMW 2020, bilanc pozitiv por shkurton motorët termikë. Shit ose blej. Shitet NIssan Qashqai Automatik Nafte i 2016. Kamjo manual xhama dhe. Makina dhe Vendbanime NE Shitje. Hyundai dhe strategjia "e ndryshme" e zhvillimit. Gjeni makinen ideale. Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe Kosovë. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi、ティラナ - 「いいね!」22,999件 · 135人が話題にしています - Njoftime per makina. - Njoftimi Mitsubishi L200 naft 4x4 Shitet, Fier, AUTOMJETE, Makina, Mitsubishi, L200, Mitsubishi L200 naft 4x4, 3098178 Viti: 2002, pin Shitet per pjes xhip 4x4 - Makina ne shitje. 000Lek Telefono tani 0693444225. Depozita e garancise varet nga lloji i automjetit dhe fillon nga € 100. Të gjitha Makina Vetura Toyota. Kilometrazha: 95 000 - 99 999. Çmime fantastike per makine me qira. ABC Mobile. 7nafte 300 E class viti 99 - 2. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi、ティラナ - 「いいね!」22,999件 · 135人が話題にしています - Njoftime per makina. Per te marre automjete me qera, cdo klient duhet te lere garanci deri ne momentin e kthimit te automjetit. 000 Km me liber sherbimesh. Numer kontakti per pjese te perdorura》0686941106 Ne ju ofrojmë Makina me Qera në kategoritë: EKONOMIKE, LUKSOZE, 4x4 dhe MAKINA NUSESH. Gjon Shtjefni > ‎Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi Shitet Golf 5, viti 2006, e sapoardhur, ne gjendje shume te mire, kamio manuale, karburanti nafte, dogana e paguar. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. 210 · 225 persone ne parlano. It is hosted in and using IP address 79. Makina-makina ne shitje. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Tirana, Albania - Rated 4. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Makina ne shitje | Mercedes ne shitje | Audi ne shitje | makina te perdorura | makina te perdorura ne shitje | Merrjep makina. Skoda, Octavia, Viti 2010, Manual, Nafte, , 1. Posts to Makina dhe Vendbanime NE Shitje. 23 002 pëlqime · 124 duke folur në lidhje me këtë. Vetura dhe Makina me karburant nafte ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Njoftime per makina. Mercedes E280 Nafte Automatik Viti 2006 Full Options Nr Cel&Whatsapp:+355693200804 Makina Posedon Keto Opsione: ->Sallon Lekure ->Xhama Te Zinje ->Sendilje Me Ngrohje ->Goma E Disqe Ne Gjendje Shum Te Mire ->Sistem Audio Harman Kardon 3D Sound ->Navi I Vogel Me Ngjyra ->Komanda Ne Timon ->Xhama E Pasqyra Elektrike ->;Pasqyra Antiverbuese ->Fenera Me Lupa ->Sensor Parkimi Origjinale ->. Mercedes-Benz, BMW, Audi dhe makina tjera te reja dhe te perdorura ne shitje ne Merrjep. Kambio manuale. Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox. Nga 2021 nafta dhe benzina do t'i lenë vendin motorëve hibridë dhe elektrikë. Makina te Perdorura per Sh*tje ne Shqiperi. Të gjitha Automjete Makina Nissan Shitet Nissan Patrol balestra para-prapa 2. Publikoni ketu makinen tuaj ose. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Type Shitet More. Veturaneshitje. Ofrohen Makina Automate ose Manuale, Benzine ose Nafte. Vetura dhe Toyota ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Shitet Toyota Yaris 1. Shit ose blej. 000 Lek behet 33. Njoftime per makina. lorja me makina. Publikoni ketu makinen tuaj ose. Per te marre automjete me qera, cdo klient duhet te lere garanci deri ne momentin e kthimit te automjetit. Makina me qera Rinas. 000€ â Salloni Lekur. blutooth , telefon , radio cd. Makina ne shitje | Mercedes ne shitje | Audi ne shitje | makina te perdorura | makina te perdorura ne shitje | Merrjep makina. MITSUBISHI L200 1994 - MAKINA. Ju do të gjeni makina të përdorura (para-pronësi makina) në kushte të mira. Makina-makina ne shitje. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, 地拉那. klima dixhitale bizonale. Naftë 190000 km Automatike E bardhë. Dok per 1 vit. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. Auto 4, pika më e madhe për pjesë këmbimi të përdorura ne Durrës, me eksperiencë shumë vjecare ,ofron per ju vetëm pjesë këmbimi importi me shumicë dhe pakicë për markat më te njohura të makinave: Gjermane,Franceze,Italiane,Japoneze,Koreane etj, Pjesët e tregëtuara importohen nga vendet e BE (ANGLI,ITALI etj ) pas një. al mund të gjeni më shumë Mercedes-Benz E 300 nga më shumë shitës të makinave!. I skaduar 22 Dhjetor 2019, Tiranë. Benz Motorr 220 cdi Nafte. Shit ose blej. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Τίρανα. 5 nafte 200 Benz kompresor kuq viti 04 - 2. Makina benzin gaz ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina pesha dhe gjatesia e marina vjollca makina te perdorura ne shitje ne shqiperi cmimet me te lira makina ne shitje te lira makina ne shitje 1000 euro ne fier makina te perdorura ne shitje ne gjermani makina te perdorura greqi tregu i makinave. 299 Euro Last Post By. Nissan navara 2. Local Business. Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe Kosovë. Të gjitha Makina Vetura Nissan. Garancia mund te lihet me: – Cash + Pasaporte ose, – Karte Krediti / Debiti Vetem Pasaporta sherben si garanci ne rastet kur klientet nuk kane karte krediti/debiti. Honda CRV 2. Per nje makine fiat Fiorino. 2008' Toyota Hilux. com is a website which ranked N/A in and N/A worldwide according to Alexa ranking. Shitja veturave ne lezhe dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Τίρανα. Home > Albania > Tirana > Autos & Automotive Motorrat si me poshte: Shenik viti 2000- 1. Teknologji. Publikoni ketu makinen tuaj ose kerkesen tuaj (141) 23/04/2020 Trump jep lajmin e mire: virusi mund te mos kthehet në vjeshtë. 6 700 EUR. Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox. Garancia mund te lihet me: – Cash + Pasaporte ose, – Karte Krediti / Debiti Vetem Pasaporta sherben si garanci ne rastet kur klientet nuk kane karte krediti/debiti. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. Posts to Makina dhe Vendbanime NE Shitje. Makina te perdorura shitje. Sot , në të gjithë BE nuk lejohen të targohen si në Shqipëri makina të standardeve euro 1 , euro 2, 3 dhe 4 të cilat ne duhet t' i kufizojmë dhe të krijojmë regjistrimin ndryshimin e standardeve me euro 5 dhe 6 për të pasur mundësinë që edhe këtu të ketë botën e makinave të standardizuar", u shpreh ministri Klosi, sipas. E fundit ne shkurt vaj filtra, rripa dhe sherbime te tjera. Tirane, shes Toyota Corolla Verso, viti 2004, manual, nafte, 4200 Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE: pin. 4x4, kabriolet, SUV / xhip, fuoristrada, karavan / portobagazh. 000 Lek behet 33. Makina te Perdorura. Makina ne shitje Durres, Durrësi. 500 € Me poshte disa sugjerime te tjera nga. Të përdorura 1997 Mercedes-Benz E 300 në shitje në Shqipëria, Tiranë për 2400. Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox. Skoda, Octavia, Viti 2010, Manual, Nafte, , 1. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. kambio automatike & tip tronic. Garancia mund te lihet me: - Cash + Pasaporte ose, - Karte Krediti / Debiti Vetem Pasaporta sherben si garanci ne rastet kur klientet nuk kane karte krediti/debiti. lojra me makina me gara. 000 km origjinale me liber sherbimesh , serviset e kryera tek nissan ️ disqe dhe goma pothuajse te reja ️ opsionet : abs-esp , cd - navigator - bluetooth - aux , kamera parkingu - tavan panoramik xhami - pasqyra elektrike me. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-4x4 te perdorura. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. ne gjendje shum te mir rks viti i prodhimit fundi 2003 klimtronik timon servo karrika osfix extra abs esp air bag bord kompjuter gjama elektronik pasqyre elektronike mbyllje qendrore pasqyre me senzor allugenka goma me fellne t mira mundesi ndrrimi te interesuarit mund te kontaktojn ne tel 044 838 848 049844811 viber +387744838848. Shitja veturave ne lezhe dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina. 3 based on 123 Reviews "Jam i interesuar. -4x4 te perdorura. 000Lek Telefono tani 0693444225. Makina dhe Vendbanime NE Shitje. 22,990 likes · 186 talking about this. Sigurojini vetes një udhëtim komod drejt çdo lloj destinacioni. lojra me makina policie. Ju do të gjeni makina të përdorura (para-pronësi makina) në kushte të mira. model x drive (4x4) viti 2014. - Njoftimi Mitsubishi L200 naft 4x4 Shitet, Fier, AUTOMJETE, Makina, Mitsubishi, L200, Mitsubishi L200 naft 4x4, 3098178 Viti: 2002, pin Shitet per pjes xhip 4x4 - Makina ne shitje. Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. Makina te perdorura. Ju duhet vetem te zgjidhni. Zgjidh automjet, kthe makinen tende te perdorur dhe bli me leasing. 003 · 132 μιλούν γι' αυτή τη Σελίδα. 4x4 180 PS Fuqia 6,6 l/100 km Konsumi i kombinuar Aplikacioni "Makina ime"!. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. lojra falas me makina. Vetura dhe Jeep ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Makina 1 deri në 1 nga Jeep Cherokee 2. Publikoni ketu makinen tuaj ose. 0HDI (nafte),e vitit 2004,ne gjendje shume te mire pune,me taksa te paguara deri ne dhjetor 2020 dhe siguracion deri ne. ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me targa, Antifurt, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board. 000 Euro — I Diskutueshëm : Viti i Prodhimit: 2006: Kilometrazhi: 133000 km: Sa harxhon për 100 km. com is a website which ranked N/A in and N/A worldwide according to Alexa ranking. Ofrojmë shërbiminin aty ku ju ndodheni. 22 960 pëlqime · 386 duke folur në lidhje me këtë. Kërkoni shpallje në MerrJep. BMW 2020, bilanc pozitiv por shkurton motorët termikë. 2007' Jeep Cherokee. Home Cities Countries. I skaduar 22 Dhjetor 2019, Tiranë. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tiranë, Albania. sediljet lekure. - Njoftimi Mitsubishi L200 naft 4x4 Shitet, Fier, AUTOMJETE, Makina, Mitsubishi, L200, Mitsubishi L200 naft 4x4, 3098178 Viti: 2002, pin Shitet per pjes xhip 4x4 - Makina ne shitje. Nissan Micra 2006 Ndrysho Fshi; Nissan / Micra : Numri i Njoftimit: 76244: 3. Makina te Perdorura. Type Shitet More. Honda CRV 2. al kemi oferta më të mira të lirë, makina të përdorura përkatësisht në Shqipëri - Shqipëri. The home page of gjejmakina. Pa dyshimin më të vogë; ,pronarët e parë meritojnë sasinë më të madhe të lëvdatave për ndihmesën e dhënë në shpalljen e teknologjisë së re. 5 400 EUR Audi A8 naft 4x4. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. Shit ose blej. 3 bewertet, basierend auf 123 Bewertungen „Jam i interesuar. Makina ne shitje dhe gjeni nga tregu makina te perdorura. Shiten Makina ne shitje ne Kosove te Reja, te Perdorura. Kia Carens. [01/11/20] Motorrat si me poshte: Shenik viti 2000- 1. Veturaneshitje. model x drive (4x4) viti 2014. 4 nafte , kambio automatike , 4x4, viti prodhimit 2006, 4+1 vende, sallon lekure, klima, kompiuter bordi, mbyllje. 0 dci ( nafte ) 4x4 me kontroll diferenciali ️ model 2012 me 7 vende ️ kambio automatike + tiptronic ️ 198. Hyundai dhe strategjia "e ndryshme" e zhvillimit. 23 002 pëlqime · 124 duke folur në lidhje me këtë. Naftë 190000 km Automatike E zezë. Local Business. Shitje makina te perdorura. Benz Motorr 220 cdi Nafte. Foristrada Mitsubishi L200 4x4 , Makina eshte me timon ne krah te djathte dhe eshte ne gjendje te mire pune. BMW 2020, bilanc pozitiv por shkurton motorët termikë. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tirana. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Tirane, shes Toyota Corolla Verso, viti 2004, manual, nafte, 4200 Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE: pin. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-shiten benz 207 fugona. 000Lek Telefono tani 0693444225. Njoftime per makina. 9 Nafte Kamio Manuale A/C, Radio me CD Sedilje 4 + 1 Na kontaktoni per info & çmimin. ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me targa, Antifurt, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Shes blej makina makina ne shitje te lira makina te perdorura. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tiranë, Albania. Vetura dhe Makina me karburant nafte ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Pjese kembimi Te perdorura per te gjitha llojet e automjeteve, orari 08:00 me 17:00, Diela Pushim! Fier Dje, 12:28. It is hosted in and using IP address 79. 7 NAFTË VITI 2013. TOYOTA RAV-4 D-CAT 4x4 EXPLUZIV FULL OPSION. lojra dyshe me makina. Nissan Micra 2006 Ndrysho Fshi; Nissan / Micra : Numri i Njoftimit: 76244: 3. Home > Albania > Tirana > Autos & Automotive Motorrat si me poshte: Shenik viti 2000- 1. Kia Carens. Posts to Makina dhe Vendbanime NE Shitje. Koke me koke; Prove te perdorura; Videoprova; Sport. 3 based on 123 Reviews "Jam i interesuar. sediljet me ngrohje. 6 Nafte e 2015. Shitet Toyota Hilux 2500cc turbo interkuler naft 4x4 viti 2008 me dogan te paguar gati per targa,makina eshte ne super gjendje motorrike dhe xhenerike me. com has 1 out-going links. 9 cc, 83300 km, A/C: Clima, Bluetooth, Kompiuter ne Bord, Sistem Navigimi. Njoftimefalas. Me përzgjedhjen e gjerë të disqeve të lehta të aliazhit mund ta projektoni makinën tuaj akoma më individuale. Makina-makina ne shitje. 9 nafte 250 W passat 2000- 1. [email protected] com is a website which ranked N/A in and N/A worldwide according to Alexa ranking. Makina Motorra Multibrand eshte tendenca me e re e automjeteve me 0 km, ose te perdorura ne gjendje perfekte, te cilat shiten me garanci dhe me mundesine e blerjes me keste. Teknologji. 4x4 te perdorura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani shes blej makina merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina okazion makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje tirane. Kërkoni shpallje në MerrJep. Tirane, shitet FORD FOCUS C-MAX 2004 - 4200 Qindra makina ne Shitet FORD FOCUS C-MAX - 2004 - EUR 4200. Publikoni ketu makinen tuaj ose. 11 Shk 2020bmw 530xd f10 4x4, te reja me vlere 2000 euro! vetura e perdorur ne zvicer,. Per nje makine fiat Fiorino ose. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2. 2 TD4 me Nafte Terheqje 4x4 Kambio Automatike me 9 Marshe Nderrimi i Marsheve +- ne Timon Black Pack Sedije Lekure Ngjyre e Zeze. 4 nafte e vitit. MITSUBISHI L200 1994 - MAKINA. 000Lek Telefono tani 0693444225. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. 4x4, kabriolet, SUV / xhip, fuoristrada, karavan / portobagazh Makina & Autovetura. , Njoftime, Makina, Tjeter, Dacia. Ardhur nga GjermaniaTargat e sapo bera. lojra me makina garash. Të gjitha Automjete Makina Nissan Shitet Nissan Patrol balestra para-prapa 2. Local Business. 970 · 177 μιλούν γι' αυτή τη Σελίδα. Të përdorura 1997 Mercedes-Benz E 300 në shitje në Shqipëria, Tiranë për 2400. Makina-makina ne shitje. BMW 2020, bilanc pozitiv por shkurton motorët termikë. 0 CDTI 110 KW 150 KS Menuvach: AUTOMATIC Oprema: -Klima -Servo volan -Airbag 12 -Halogenki napred/nazad -Aluminski bandazi -Podesuvanje na volan po visina -Centralna brava -Alarm -Radio CD -Metalik boja -ABS -Greachi na retrovizori -Elektrika na retrovizori -Elektrika na prozori -Kozen volan -ESP. Gjeni makinen ideale. Per nje makine fiat Fiorino. Ne kemi makina Mitsubishi për shitje: të reja dhe të përdorura Mitsubishi në kushte të mira. Mercedes E280 Nafte Automatik Viti 2006 Full Options Nr Cel&Whatsapp:+355693200804 Makina Posedon Keto Opsione: ->Sallon Lekure ->Xhama Te Zinje ->Sendilje Me Ngrohje ->Goma E Disqe Ne Gjendje Shum Te Mire ->Sistem Audio Harman Kardon 3D Sound ->Navi I Vogel Me Ngjyra ->Komanda Ne Timon ->Xhama E Pasqyra Elektrike ->;Pasqyra Antiverbuese ->Fenera Me Lupa ->Sensor Parkimi Origjinale ->. com has 1 out-going links. Nissan Micra 2006 Ndrysho Fshi; Nissan / Micra : Numri i Njoftimit: 76244: 3. Makina ne shitje dhe oferta me makina te lira makina te lira ne shitje shqiperi makina ne shitje tirane 2020 makina ne shitje te lira me letra makina te lira ne shitje durres makine ne shitje okazion makina ne shitje durres polo ne tirane ne shitje makina ne shitje shijak mundesi nderrimi me apartament biciklet elektrike kamiocin mercedes benz sprinder korce makina. Makina te demtuara per pjese rezerve Pjese kembimi per te gjitha llojet e automjeteve. Njoftime per makina. 2,600 € Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Makina te demtuara per pjese rezerve Pjese kembimi per te gjitha llojet e automjeteve. 000 Lek behet 33. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Sot , në të gjithë BE nuk lejohen të targohen si në Shqipëri makina të standardeve euro 1 , euro 2, 3 dhe 4 të cilat ne duhet t' i kufizojmë dhe të krijojmë regjistrimin ndryshimin e standardeve me euro 5 dhe 6 për të pasur mundësinë që edhe këtu të ketë botën e makinave të standardizuar", u shpreh ministri Klosi, sipas. Teknologji. 6 NAFTE 2010 AUTOMATIKE, 7. 3,000 € Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa minuta qe nuk po levizni 1. Ofrohen Makina Automate ose Manuale, Benzine ose Nafte. Veturaneshitje. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tiranë, Albania. Makina ne shitje te lira dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje te lira makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina gazeta audi makina ne shitje tirane durres nafte. Foristrada Mitsubishi L200 4x4 , Makina eshte me timon ne krah te djathte dhe eshte ne gjendje te mire pune. Tirane, shitet TOYOTA HILUX 1993 - 2500. Makina me qera Rinas. Hyundai dhe strategjia “e ndryshme” e zhvillimit. Nissan Micra 2006 Ndrysho Fshi; Nissan / Micra : Numri i Njoftimit: 76244: 3. 7nafte 300 E class viti 99 - 2. Telefon: +355 69 760 3338 +355 69 760 3339 +355 44 511 511. Makina ga dupai ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina. 6 benzin 200. Njoftimet dhe ofertat më të mira për automjete dhe makina ne shitje. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. ÇMIME SHUMICE&PAKICE Nr kontakti për ç'do informacion:Bushi 0698900312 Postuar më 10 Nëntor 2017 by Pjes kembimi te perdorura AUTO 4. 4x4 te perdorura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani shes blej makina merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina okazion makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje tirane. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2. Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe Kosovë. Njoftime per makina. Motorri : 2. I skaduar 22 Dhjetor 2019, Tiranë. +355 69 760 3338. Makina ne shitje dhe gjeni nga tregu makina te perdorura. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Naftë 180000 km Mekanike E bardhë. Të përdorura 2008 Toyota Land Crusier në shitje në Kosova, Viti për 8800. Oferta e makinave të përdorura (makina të dorës së dytë) në Shqipëri. Description:. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tirana. Ju mund të shesin Mitsubishi tuaj falas ose të blerë Mitsubishi pranë jush - të paguajnë më pak për të drejtën e vlerësuar përdorur makinën Mitsubishi. Filtri: VW GOLF 1. 700 euro ‼️ nissan qashqai +2 ️ motorr 2. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Makina 4x4 ne shitje ne shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes makina te lira merrjep vetura ne kosove golf 5 makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje te lira makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina gazeta audi. al Makina me qera Tirane. Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. , Njoftime, Makina, Tjeter, Dacia. al nga Tirana, Aeroporti Rinas, Durrës, Kamëz e nga gjithë Shqipëria. lojra dyshe me makina. -4x4 te perdorura. Mercedes-Benz, BMW, Audi dhe makina tjera te reja dhe te perdorura ne shitje ne Merrjep. 200 000 LEK Nissan Pathfinder 4x4 , NDERROHET ME GOLF. Ardhur nga GjermaniaTargat e sapo bera. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina te perdorura 4x4. Hyundai dhe strategjia "e ndryshme" e zhvillimit. Shit ose blej. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale. 3 based on 123 Reviews "Jam i interesuar. Ofrohen Makina Automate ose Manuale, Benzine ose Nafte. Gjon Shtjefni > ‎Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi Shitet Golf 5, viti 2006, e sapoardhur, ne gjendje shume te mire, kamio manuale, karburanti nafte, dogana e paguar. Makina 4x4 ne shitje ne shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes makina te lira merrjep vetura ne kosove golf 5 makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje te lira makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina gazeta audi. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Numer kontakti per pjese te perdorura》0686941106 Ne ju ofrojmë Makina me Qera në kategoritë: EKONOMIKE, LUKSOZE, 4x4 dhe MAKINA NUSESH. Αρέσει σε 22. Vetura dhe Jeep ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Makina 1 deri në 1 nga Jeep Cherokee 2. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2. SHITEN BENZ 207 FUGONA - MAKINA. - Njoftimi Mitsubishi L200 naft 4x4 Shitet, Fier, AUTOMJETE, Makina, Mitsubishi, L200, Mitsubishi L200 naft 4x4, 3098178 Viti: 2002, pin Shitet per pjes xhip 4x4 - Makina ne shitje. Vetura dhe Makina me karburant nafte ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. com is a website which ranked N/A in and N/A worldwide according to Alexa ranking. Makinat jane ne gjendje shume komode udhetimi dhe ofrohen me çmime konkurruese ne treg. Kambio manuale. Përshkrimi i artikullit Jeep PATRIOT CRD 4x4 20082. Depozita e garancise varet nga lloji i automjetit dhe fillon nga € 100. Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe Kosovë. Ofrojmë shërbiminin aty ku ju ndodheni. Njoftime per makina. Shume mundesi, vetem nje zgjidhje! English | Shqip. Makina 4x4 ne shitje ne shqiperi dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes makina te lira merrjep vetura ne kosove golf 5 makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje te lira makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina gazeta audi. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-4x4 te perdorura. Flota jone fillon me makina me qera te lira, ekonomike, Skoda, Ford, Volkswagen deri, tek makina luksoze me qera Range Rover, Porsche Cayenne si dhe makina me qera 4x4. Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300. Veturaneshitje. Shitet Mitsubishi Pajero Fuoristrad 4x4 , Viti i prodhimit 1992, Njoftime, Makina, Nafte. Makina ne Shitje, Tirana. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 01. Registrirana do 08. I skaduar 22 Dhjetor 2019, Tiranë. makina te perdorura 4x4 Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-4x4 te perdorura. SHITEN BENZ 207 FUGONA - MAKINA. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. 4x4 te perdorura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani shes blej makina merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina okazion makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje tirane. Publikoni ketu makinen tuaj ose kerkesen tuaj. 953 Me gusta · 377 personas están hablando de esto. Makina eshte perfekte pa asnje problem. makina eshte me sherbime te. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Tirana - Note de 4. AUTO FLORI. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Shiten Makina ne shitje ne Kosove te Reja, te Perdorura. Publikoni ketu makinen tuaj ose kerkesen tuaj (141) 23/04/2020. Shes blej makina makina ne shitje te lira makina te perdorura. Mercedes-Benz, BMW, Audi dhe makina tjera te reja dhe te perdorura ne shitje ne Merrjep. [01/11/20] Motorrat si me poshte: Shenik viti 2000- 1. Shit ose blej. Tregu me i madh online per makina ne shitje,makina okazion, blej makine, makine ne shitje,makina okazion, kerkoj makine,njoftimet e fundit te makinave ne shitje, makinat me te fundit ne shitje,makina , makine, makinat me te fundit okazion. Njoftimet dhe ofertat më të mira për automjete dhe makina ne shitje. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tiranë, Albania. Shitet Honda CRV, ne gjendje te shkelqyer. Makina benzin gaz ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina pesha dhe gjatesia e marina vjollca makina te perdorura ne shitje ne shqiperi cmimet me te lira makina ne shitje te lira makina ne shitje 1000 euro ne fier makina te perdorura ne shitje ne gjermani makina te perdorura greqi tregu i makinave. Shitet Mitsubishi Pajero Fuoristrad 4x4 , Viti i prodhimit 1992, Njoftime, Makina, Nafte. Njoftime per makina. xhamat e erret origjinal. Vetura dhe Makina me karburant nafte ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. -makina benzin gaz ne shitje. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi - Tirane, 1001 Tirana - Note de 4. Description:. Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe Kosovë. friv lojra me makina. 000 Euro — I Diskutueshëm : Viti i Prodhimit: 2006: Kilometrazhi: 133000 km: Sa harxhon për 100 km. Foristrada Mitsubishi L200 4x4 , Makina eshte me timon ne krah te djathte dhe eshte ne gjendje te mire pune. al Android App:. 000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën. Naftë 180000 km Mekanike E bardhë. com Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-shiten benz 207 fugona. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Shit ose blej. 000 Lek behet 33. 23 009 J’aime · 120 en parlent. 7 NAFTË VITI 2013. Skoda, Octavia, Viti 2010, Manual, Nafte, , 1. Sot , në të gjithë BE nuk lejohen të targohen si në Shqipëri makina të standardeve euro 1 , euro 2, 3 dhe 4 të cilat ne duhet t’ i kufizojmë dhe të krijojmë regjistrimin ndryshimin e standardeve me euro 5 dhe 6 për të pasur mundësinë që edhe këtu të ketë botën e makinave të standardizuar”, u shpreh ministri Klosi, sipas. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, 地拉那. Njoftimet dhe ofertat më të mira për automjete dhe makina ne shitje. 4 Benzine pa plumb Kamio Manuale/Automatike Motorr 1. Gjeni makinen ideale. SHITET Dacia Duster 4x4, manuale, Marka: Dacia Modeli: Duster Kambio: Manuale Karburanti: Nafte Viti: 2010 Km: 129000 Cmimi: 9000€ Makina eshte ne gjendje shume te mire, ka dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar, siguracion TPL dhe KASKO. Naftë 180000 km Mekanike E bardhë. Makina dhe Vendbanime NE Shitje. Ardhur nga GjermaniaTargat e sapo bera. Shit ose blej. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. lojra dyshe me makina. Vetura te Perdorura. makina te bukura. 4x4, kabriolet, SUV / xhip, fuoristrada, karavan / portobagazh. Teknologji. Vetura dhe Makina me karburant nafte ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Sigurojini vetes një udhëtim komod drejt çdo lloj destinacioni. Per nje makine fiat. Kambio manuale. 5 900 EUR Viti: 2011. Kërkoni shpallje në MerrJep. Ofrojmë shërbiminin aty ku ju ndodheni. Shitet Mitsubishi Pajero Fuoristrad 4x4 , Viti i prodhimit 1992, Njoftime, Makina, Nafte. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 01. Na kontaktoni. Ne ju ofrojmë tarifa të favorshme, proçedura të. al ju do të gjeni makina më të lirë, të përdorura përkatësisht Mitsubishi në Shqipëri - Shqipëri. Registrirana do 08. Shitet Toyota Hilux 2500cc turbo interkuler naft 4x4 viti 2008 me dogan te paguar gati per targa,makina eshte ne super gjendje motorrike dhe xhenerike me. Shiten Makina Te Perdorura te Reja, te Perdorura. Gjeje, Blije, Shite! BLEJ atë që të duhet, SHITE atë që nuk të duhet. Hyundai dhe strategjia “e ndryshme” e zhvillimit. Per nje makine fiat. Pjese kembimi Te perdorura per te gjitha llojet e automjeteve, orari 08:00 me 17:00, Diela Pushim! Fier Dje, 12:28. 976 Me gusta · 171 personas están hablando de esto. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. makina te bukura. Makina ne shitje dhe oferta me makina te lira makina te lira ne shitje shqiperi makina ne shitje tirane 2020 makina ne shitje te lira me letra makina te lira ne shitje durres makine ne shitje okazion makina ne shitje durres polo ne tirane ne shitje makina ne shitje shijak mundesi nderrimi me apartament biciklet elektrike kamiocin mercedes benz sprinder korce makina. 2008' Nissan X-Trail. Publikoni ketu makinen tuaj ose. Makina te perdorura. Ju duhet vetem te zgjidhni. makina ka 217 mije kilometra origjinale. Naftë 190000 km Automatike E bardhë. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Foristrada Mitsubishi L200 4x4 , Makina eshte me timon ne krah te djathte dhe eshte ne gjendje te mire pune. Vetura dhe Makina me karburant nafte ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Okazion: Jeep cherokee automat nafte 4x4 me targa sendilet marshin me ngroje dhe elektrike xhama te zi origjinale makina esht me targa te gjitha dokumentat. 5 400 EUR Audi A8 naft 4x4. Numer kontakti per pjese te perdorura》0686941106 Ne ju ofrojmë Makina me Qera në kategoritë: EKONOMIKE, LUKSOZE, 4x4 dhe MAKINA NUSESH. Oferta e makinave të përdorura (makina të dorës së dytë) në Shqipëri. 0 Nafte Kamio Automatike A/C, Radio me CD. Makina te perdorura shitje. Shitet ML 250 blutec e vitit 2012,me motor 2. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame. Çmime fantastike per makine me qira. feneret xeno/bi xenon & larje. Ju sjellim me kënaqësi sot modelin: OPEL MERIVA 1. 5 cdi kamjo automatike panorama klima super ekonomike 4 lita 100 km me dogane te paguar sapo. Njoftime per makina. 2,600 € Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne. 52, Kamëz, Tiranë, Shqipëri. Ju do të gjeni makina të përdorura (para-pronësi makina) në kushte të mira. Full Story. Makina te Perdorura per Sh*tje ne Shqiperi; Njoftime per makina. Njoftime per makina. Të përdorura 1997 Mercedes-Benz E 300 në shitje në Shqipëria, Tiranë për 2400. SHITEN BENZ 207 FUGONA - MAKINA. E fundit ne shkurt vaj filtra, rripa dhe sherbime te tjera. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. 2 TD4 me Nafte Terheqje 4x4 Kambio Automatike me 9 Marshe Nderrimi i Marsheve +- ne Timon Black Pack Sedije Lekure Ngjyre e Zeze. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. 5 cdi kamjo automatike panorama klima super ekonomike 4 lita 100 km me dogane te paguar sapo. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. Teknologji. model x drive (4x4) viti 2014. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2. lojra me vetura. 6 699 EUR Viti: 2007. Mercedes E280 Nafte Automatik Viti 2006 Full Options Nr Cel&Whatsapp:+355693200804 Makina Posedon Keto Opsione: ->Sallon Lekure ->Xhama Te Zinje ->Sendilje Me Ngrohje ->Goma E Disqe Ne Gjendje Shum Te Mire ->Sistem Audio Harman Kardon 3D Sound ->Navi I Vogel Me Ngjyra ->Komanda Ne Timon ->Xhama E Pasqyra Elektrike ->;Pasqyra Antiverbuese ->Fenera Me Lupa ->Sensor Parkimi Origjinale ->. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Per nje makine fiat Fiorino ose. , Njoftime, Makina, Mitsubishi, L200. 2 nafte,makina. Njoftime per makina. 2 Diesel 4x4. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 01. 5 900 EUR Viti: 2011. 000 Lek behet 33. Sh*t ose blej. Home > Albania > Tirana > Autos & Automotive Motorrat si me poshte: Shenik viti 2000- 1. Makina ne shitje dhe gjeni nga tregu makina te perdorura. 976 Me gusta · 171 personas están hablando de esto. 22,969 次赞 · 151 人在谈论. Ju do të gjeni makina të përdorura (para-pronësi makina) në kushte të mira. [email protected] Registrirana do 08. Publikoni ketu makinen tuaj ose kerkesen tuaj (141) 23/04/2020. 4x4 te perdorura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje te lira golf 5 makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder shiten makina me letra 800 euro makina gazeta audi makina ne shitje tirane durres makina deri ne 1000 euro. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. lojra me vetura. Oferta dhe okazione Shitet Volkswagen Golf 6 Plus 2. 3 bewertet, basierend auf 123 Bewertungen „Jam i interesuar. Njoftimefalas. Depozita e garancise varet nga lloji i automjetit dhe fillon nga € 100. Per me shume informacion na kontaktoni ne inbox. Të gjitha Automjete Makina Nissan Shitet Nissan Patrol balestra para-prapa 2. Makina-makina ne shitje. makina ka 217 mije kilometra origjinale. Publikoni ketu makinen tuaj ose kerkesen tuaj (141) 23/04/2020 Trump jep lajmin e mire: virusi mund te mos kthehet në vjeshtë. 9 nafte 200 W4 viti 2001- 1. makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania. Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2. Makina Ne Shitje Te Lira - Makina ne shitje, Tregtaret e makinave te perdoruara drejt falimentimit, BENZ E-200 CDI, NE SHITJE, makina tirane, shes makine, E Pabesueshme! Shikoni cfare bejne ne pushimin pese minutesh te ores se mesimit! (VIDEO), Si te gjeni makina ne shitje apo te shisni makinen qe keni tek njoftime ikub al. Naftë 180000 km Mekanike E bardhë. Hyundai dhe strategjia "e ndryshme" e zhvillimit. Shit ose blej. 1:28 GJADER 2012 RCA [Race Club Albania] BMW M3 E92 vs BMW M3 E92 - … Mektrin Motors - Automjete te reja dhe te perdorura ne … Mektrin Motors - Automjete te reja dhe te perdorura ne Shqiperi. 000Lek Telefono tani 0693444225. Makina ga dupai ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina. al nga Tirana, Aeroporti Rinas, Durrës, Kamëz e nga gjithë Shqipëria. Makina te perdorura. 5 400 EUR Audi A8 naft 4x4. 4x4 te perdorura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani shes blej makina merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina okazion makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje tirane. Ofrohen Makina Automate ose Manuale, Benzine ose Nafte. Njoftime per makina. 23 009 J'aime · 120 en parlent. Të përdorura 2008 Toyota Land Crusier në shitje në Kosova, Viti për 8800. sediljet me ngrohje. Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga. al kemi oferta më të mira të lirë, makina të përdorura përkatësisht në Shqipëri - Shqipëri. Sep 20, 2015 · Shitet Mercedes CLK550 Amg 2007 Makina ne Shitje 996 views. Shitet Mitsubishi Pajero Fuoristrad 4x4 , Viti i prodhimit 1992, Njoftime, Makina, Nafte. 11 Shk 2020bmw 530xd f10 4x4, te reja me vlere 2000 euro! vetura e perdorur ne zvicer,. Makina te Perdorura per Sh*tje ne Shqiperi. SHITEN BENZ 207 FUGONA - MAKINA. com - Vendi me i mire per shpalljen e veturave te vjetra dhe te reja ne Kosove. , Njoftime, Makina, Mitsubishi, L200. Per nje makine fiat Fiorino ose. Sigurojini vetes një udhëtim komod drejt çdo lloj destinacioni. Registrirana do 08. 000Lek Telefono tani 0693444225. Numer kontakti per pjese te perdorura》0686941106 Ne ju ofrojmë Makina me Qera në kategoritë: EKONOMIKE, LUKSOZE, 4x4 dhe MAKINA NUSESH. AUTO FLORI. com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni. al Android App:. Αρέσει σε 22. Ju sjellim me kënaqësi sot modelin: OPEL MERIVA 1. Shiten Makina ne shitje ne Kosove te Reja, te Perdorura. 2001 Mercedez-Benz C-Class Shes kete makin sapo e sjell nga Italia. Çmime fantastike per makine me qira. Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi, Tiranë, Albania. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. sediljet me ngrohje. +355 69 760 3338. Description:.